Ghost Recon Breakpoint – fabuła. Ubisoft pokazuje nowy zwiastun

Deweloperzy publikują kolejny filmik z Ghost Recon Breakpoint i tym razem skupiają się na fabule gry.

Ghost Recon Breakpoint zadebiutuje 4 października 2019 na komputerach PC oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli chcecie ogarnąć, jaką historię tym razem chcą opowiedzieć deweloperzy, zapraszamy na krótki seans.

Akcja gry przeniesie nas na wyspę Aurora, która została odcięta od świata. Ten archipelag jest siedzibą, zaawansowanej technologicznie firmy Skell Technology. Zostajesz tam wysłany z Twoją jednostką na misję rozpoznawczą, ale Twoje helikoptery zostają zestrzelone: Firma Skell Tech wpadła w niepowołane ręce. Wilki, zabójcza, była amerykańska jednostka wojskowa USA, przejęła kontrolę nad wyspą. Kierowani przez Twojego byłego towarzysz broni, pułkownika Cole D. Walker’a, przeprogramowali drony Skell na maszyny do zabijania i są gotowi z nich skorzystać, bez względu na straty – czytamy na karcie gry w Xbox Store.

Ogromnym teren do eksploatacji w Ghost Recon Breakpoint (mapa przynajmniej tak duża jak w Wildlands), ma dać graczom sporo swobody działania i przede wszystkim urozmaicić kooperacyjną grę dla maksymalnie czterech graczy. W Ghost Recon Breakpoint będzie też opcja gry dla jednego gracza.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: