Gadżety z Ghost of Tsushima trafiły na Cuszimę. Tak wygląda jeden ze sklepów

Ghost of Tsushima sklep3
Newsy PS4 PS5

Na japońskiej wyspie można już kupować przedmioty związane z Ghost of Tsushima. Kto może, niech wpada… Oto zdjęcia jednego ze sklepów.

Niedawno media informowały, że w ramach akcji promocyjnej dla Cuszimy na wyspie będą sprzedawane gadżety z GoT. Okazuje się, że handel skarpetami i koszulkami związanymi z Jinem już kwitnie. Co prawda sami nie wybraliśmy się na wyspę, ale w sieci – na Reddicie i na oficjalnym Twitterze gry – można obejrzeć zdjęcia sklepu z pamiątkami.

Na fotografiach widzimy bardzo dużo dobrych rzeczy. W oczy rzucają się t-shirty, koszule i kubki; niemniej można tu też zauważyć parę bliżej niezidentyfikowanych przedmiotów. Chyba nie do końca wszystko, co można tu nabyć, ma związek z grą.

Ghost of Tsushima zadebiutowało w 2020 na konsolach PlayStation 4. Dzieło Sucker Punch spotkało się z ogólnym uznaniem krytyków i graczy. Rok później do sklepów trafiła wersja Director’s Cut, która wprowadziła trochę nowej zawartości – na przykład zadania i wyspę Iki – oraz ulepszenia dla PS5.

GoT sklep 1
GoT sklep 2
Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie