W styczniu był w kinach, a teraz trafia na SVOD. Wielki hit już niebawem

Gdzie obejrzeć Przesilenie Zimowe? Premiera zaraz | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Gdzie obejrzeć Przesilenie Zimowe? To jeden z najgłośniejszych komediowych filmów ubiegłego roku, który za chwilę debiutuje na streamingu.

Amazon Prime Video cały czas rozszerza swoją biblioteką. Niedawno na serwisie zadebiutował remake Wykidajły z Jake’iem Gyllenhaalem, a już zaraz dostaniemy kolejnego hiciora!

Gdzie obejrzeć Przesilenie Zimowe?

Film The Holdovers (pol. Przesilenie Zimowe) swoją premierę w Stanach Zjednoczonych i na festiwalach miał w ubiegłym roku. Zadebiutował w okresie świąt Bożego Narodzenia, co zresztą nie dziwi, skoro to po części świąteczna komedia. Nie dajcie się jednak zwieść, bo to obraz inny niż wszystkie, ze świetnymi rolami, a także niemal perfekcyjnymi dialogami, które są siłą napędową całości.

Przesilenie Zimowe został określony jako “jeden z najlepszych filmów roku”, a także idealny komedio-dramat świąteczny. Ja wiem, że już jesteśmy grubo po świętach (teraz przydałoby się bardziej coś Wielkanocnego), ale to nadal wart uwagi seans. Obraz w reżyserii Alexandra Payne’a cieszy się przecież aż 97% pozytywnych opinii w serwisie Rotten Tomatoes!

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia w 1970 roku i Paul, nie mając rodziny, nigdzie nie wyjeżdża. Nauczyciel zostaje w szkole, aby pilnować uczniów, którzy nie mogą wrócić do domu. Po kilku dniach zostaje tylko jeden uczeń – sprawiający kłopoty 15-latek o imieniu Angus, któremu grozi wydalenie za fatalne zachowanie. Do Paula i Angusa dołącza kucharka Mary, której syn niedawno zginął w Wietnamie.

– czytamy w opisie filmu

Film do polskich kin trafił w styczniu bieżącego roku, a już niebawem debiutuje na SVOD. Gdzie obejrzeć Przesilenie Zimowe? Obraz dostępny będzie w ofercie Amazon Prime Video od 30 kwietnia 2024 roku.

Źródło: https://twitter.com/josephinaola/status/1774872576977702975

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie