Zwiastun nowej wersji kultowego „Wykidajło”. Gyllenhaal okaże się lepszy niż Swayze?

Wykidajło na zwiastunie. Nowa wersja klasyka | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Jake Gyllenhaal przejął pałeczkę po Patricku Swayze i wcielił się w głównego bohatera Road House. Film jest tak naprawdę rebootem kultowego „Wykidajło”.

Już jakiś czas temu potwierdzono, że kultowy film „Wykidajło” z 1989 roku otrzyma reboot. Potem informowano o początku zdjęć i w zasadzie przez długi czas była cisza. Wygląda jednak na to, że wszystko poszło po myśli twórców, bo otrzymaliśmy w końcu wyczekiwany zwiastun filmu.

Road House na zwiastunie

„Wykidajło” to absolutna klasyka kina akcji i jeden z najważniejszych filmów w karierze Patricka Swayze. Wcielił się on w ochroniarza w barze, ale szybko ma zatarg z okolicznymi zbirami. W latach 80. obraz ten robił świetne wrażenie, a dziś stanowi w zasadzie perfekcyjną esencję kina tamtych lat. Tym bardziej szkoda, że „Road House” nie ma tego klimatu, ale nie oznacza to, że nie ma na co czekać.

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun rebootu z Jake’iem Gyllenhaalem w roli głównej. Na ekranie zobaczymy też Billy’ego Magnussena, Danielle Melchior, Arturo Castro czy Connora McGregora. Filmowcy znacznie unowocześnili całą historię i koncepcję, więc teraz główny bohater będzie byłym zawodnikiem UFC, który stara się zaprowadzić porządek w barze na Florydzie.

W tej pełnej adrenaliny adaptacji kultowego klasyka z lat 80, były zawodnik UFC Dalton (Jake Gyllenhaal) podejmuje pracę jako ochroniarz w zajeździe na Florydzie Keys, tylko po to, by odkryć, że ten raj nie jest tym, czym się wydaje.

– zapowiada Amazon

Film będzie dostępny od dnia swojej premiery także i w Polsce! Obejrzymy go na platformie Amazon Prime Video już od 21 marca 2024 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie