Gamescom 2022 wraca do Kolonii. Świetne wieści o evencie

Gamescom 2022 - grafika
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeśli zawsze chcieliście wybrać się kiedyś osobiście na targi growe, gamescom 2022 będzie jedną z opcji. Wielka impreza powraca jako stacjonarny event w niemieckiej Kolonii.

Potwierdzono, że event odbędzie się stacjonarnie w dniach 24-28 sierpnia. Oczywiście nie zabraknie też transmisji online, które będziemy mogli śledzić w domowym zaciszu.

Wyjątkowa atmosfera festiwalu gamescom powraca: największa na świecie impreza poświęcona grom komputerowym i wideo oraz wiodąca europejska platforma biznesowa dla branży gier ponownie odbędzie się w halach wystawowych w Kolonii w dniach 24-28 sierpnia. Wrażenia na miejscu zostaną połączone z bogatym programem cyfrowym. Koncepcja higieny i bezpieczeństwa, która została wielokrotnie przetestowana i sprawdzona przez Koelnmesse, zostanie wdrożona na gamescom 2022, zawsze w zgodzie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i wysoką jakość pobytu. (…)

– czytamy w ogłoszeniu organizatorów

Gamescom 2022 to nie jedyny gamingowy event, jaki powraca do stacjonarnej formy. Pod koniec lutego ogłoszono, że również Tokyo Game Show ponownie ugości graczy osobiście. Miejmy nadzieję, że więcej imprez związanych z grami wideo zacznie wracać do stanu sprzed pandemii. Niestety wciąż nie wiemy, co w tym roku stanie się z E3.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia