Tokyo Game Show 2022 nie tylko online. Duże wydarzenie odbędzie się „na żywo”

Tokyo Game Show - zdjęcie
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Potwierdzono, że Tokyo Game Show nie odbędzie się tylko online. Wielkie wydarzenie wreszcie ugości miłośników gamingu osobiście.

Przez ostatnie trzy lata wydarzenie odbywało się tylko i wyłącznie online. Teraz na targach TGS pojawią się stacjonarnie zarówno fani jak i wystawcy. Pojawią się jednak pewne ograniczenia. Po pierwsze, do sprzedaży trafi limitowana pula biletów z uwagi na wciąż trwającą pandemię. Po drugie, udziału w imprezie nie wezmą uczniowie szkół podstawowych oraz młodsi fani gamingu. Impreza rozpocznie się 15 września i potrwa do 18 września.

Oczywiście Tokyo Game Show 2022 będzie również transmitowane w sieci. Online obejrzymy większość prezentacji. Wiele z nich będzie transmitowana zarówno w języku japońskim, jak i angielskim. Jeśli więc chcecie śledzić konferencje na bieżąco, bariera językowa będzie dużo mniejsza.

Motywem przewodnim tegorocznej imprezy będzie: „Nothing Stops Gaming”. Organizatorzy wspominają, że wiele wydarzeń rozrywkowych zniknęło z naszego życia w ciągu ostatnich lat, ale gry wideo pozostały z nami. Stąd pomysł na wspomniany motyw.

Nie znamy jeszcze dokładnego harmonogramu Tokyo Game Show 2022. Powinien on zostać opublikowany na krótko przed startem wydarzenia.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie