Powstaje Killer Klowns from Outer Space: The Game. Idiotyczny klasyk z lat 80. dostanie grę

Killer Klowns from Outer Space: The Game serio powstaje i jest zwiastun
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Mordercze klowny z kosmosu to skrajnie głupi i bezsensowny klasyk kina horrorowego z lat 80. I do tego dostanie grę wideo – Killer Klowns from Outer Space: The Game.

Lubicie głupie horrory z lat 80. w których więcej znajdziemy pastiszowego science-fiction i durnej komedii niż strachu? To dobrze, bo studio Teravision Games pracuje nad grową adaptacją Killer Klowns from Outer Space. Gra zatytułowana tak samo tylko z dopiskiem „The Game” ukaże się w przyszłym roku na PC, PS4, PS5, Xbox Series X i S oraz XOne. I, żeby nie było – także cenię sobie ten obraz, mimo iż bez ogródek jestem w stanie przyznać, jaki jest idiotyczny.

Na Gamescom 2022 zapowiedziano zaskakujący projekt wpisujący się w ramy multiplayerowych horrorów asymetrycznych. Tym razem nie będzie to 1 vs „ileś tam”, a 3 vs 7. Trzech graczy wcieli się w postacie kosmicznych klownów, a pozostała siódemka zostanie ziemianami, którzy będą musieli przetrwać albo zniszczyć statek kosmitów. Zadaniem demonicznych kosmicznych klownów jest, rzecz jasna, porwanie ludzi i przerobienie ich na pokarm.

Możemy liczyć na parę ciekawych postaci, z których każda ma różnić się sposobem rozgrywki. Po stronie klownów spodziewajmy się więc zwiadowcy, wojownika, tanka, naganiacza oraz specjalistę od pułapek. Ludzi reprezentować ma klasyczny przekrój amerykańskiego społeczeństwa tamtych lat: motocykliści, policjanci, punki, rednecki oraz nastolatkowie.

Za pomocą oficjalnej strony gry możemy zapisać się na beta testy Killer Klowns from Outer Space: The Game. Te wystartować mają rzekomo już niedługo.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie