Gamescom 2016 – zagraj w Gwinta w trakcie targów

CD Projekt RED zaprasza na pierwszy publiczny pokaz gry Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana.

Jeśli macie zamiar odwiedzić niemiecką Kolonię w dniach 17-18 sierpnia, to zarezerwujcie sobie trochę czasu, aby odwiedzić nasze rodzime studio w hali nr 8, na stoisku B-053. To tam będzie okazja, aby uczestniczyć w pierwszym publicznym pokazie gry Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana. Producent daje więc możliwość zobaczenia gry jeszcze przed zamkniętymi testami. Jeśli natomiast chcecie zapisać się na testy, szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

GWINT powstał w ogromnej mierze dzięki staraniom naszej społeczności – otrzymaliśmy tysiące wiadomości z prośbami o stworzenie samodzielnej wersji Wiedźmińskiej karcianki i wreszcie nadszedł czas, kiedy możemy po raz pierwszy oddać ją w ręce graczy! – komentuje Marcin Momot, Straszy Koordynator ds. Społeczności oraz Mediów Społecznościowych. – Gamescom to wspaniała okazja, żeby osobiście podziękować graczom za ich wsparcie, dlatego zachęcamy Was do odwiedzenia naszego stoiska i porozmawiania z nami o Waszych odczuciach związanych z GWINTEM – dodaje Momot.


Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana – zwiastun:

Studio CD PROJEKT RED i GAEA rozpoczynają współpracę na rynku chińskim

Studio CD PROJEKT RED oraz GAEA, jeden z najszybciej rozwijających się chińskich dostawców interaktywnej rozrywki, ogłosili nawiązanie współpracy mającej na celu wydanie gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana na terenie Chin.

Współpraca nawiązana z GAEA umożliwi CD PROJEKT RED szeroko zakrojone działania wydawnicze, lokalizacyjne, promocyjne i sprzedażowe, a zarazem stanowi oficjalne wejście CD PROJEKT na olbrzymi rynek chiński.

GAEA to nie tylko zespół profesjonalistów z dużą wiedzą i doświadczeniem na rynku gier, lecz – co dla nas równie ważne – pasjonatów, graczy, którzy podzielają wyznawane przez nas wartości – mówi Marcin Iwiński, współzałożyciel i wiceprezes CD PROJEKT. – Chiny to dla nas nowy, rynek, ale nasze podejście pozostaje takie samo: pragniemy dotrzeć do społeczności graczy, zrozumieć, czego oczekują i zaoferować im kolekcjonerską grę karcianą zaprojektowaną od początku do końca z myślą o nich – dodaje Iwiński.

CD PROJEKT RED to przykład najlepszego studia deweloperskiego w swojej klasie, Wiedźmin to jedna z najpopularniejszych marek gier wideo na świecie, a w GWINCIE to gracze są dziką kartą – mówi Yanzhi Wang, prezes i założyciel GAEA. – Wszyscy jesteśmy buntownikami – nasze wartości i cele są spójne z tymi wyznawanymi przez CD PROJEKT RED. Nasze codzienne działania skoncentrowane są na sprostaniu oczekiwaniom graczy na całym świecie, i stałym dostarczaniu wysokiej jakości gier. Jako fani serii wiedźmińskiej zrobimy wszystko co naszej mocy, by GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana podbiła serca chińskich odbiorców – dodaje Yanzhi Wang.

GWINT to gra free to play osadzona w świecie znanym z popularnej serii książek o Wiedźminie. Pierwotnie, gra ta stanowiła element trzeciej części wiedźmińskiej trylogii, obecnie jest samodzielną, rozbudowaną sieciową karcianką z elementami kolekcjonerskimi, pod tytułem GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. GWINT to wciągająca i mocno taktyczna gra, gdzie o zwycięstwie decyduje nie tylko szczęście, ale przede wszystkim umiejętności gracza: intuicja, improwizacja i przemyślane budowanie własnej talii.

Źródło: Materiał organizatora

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

5 Shares
Share5
+1
Tweet