Games with Gold sierpień 2019 z wielkimi hitami! Oto oferta

Microsoft przedstawił właśnie gry, jakie wpadną do oferty Games with Gold sierpień 2019. Otrzymamy naprawdę mocne tytuły, które ciężko będzie przebić konkurencji w PS Plus sierpień 2019, które poznamy jutro.

Amerykanie prezentują gry na Xbox One i X360, które otrzymamy w ofercie Games with Gold sierpień 2019. Jest na co czekać, ponieważ zapowiada się miesiąc z takimi hitami jak Gears of War 4 czy Forza Motorsport 6. Co jeszcze? Poniżej pełna lista:

Games with Gold sierpień 2019 – gry – oferta

  • Gears of War 4 (109,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 1 sierpnia – 30 sierpnia na konsoli Xbox One
  • Forza Motorsport 6 (108,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 sierpnia – 15 września na konsoli Xbox One
  • Torchlight (54,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1 sierpnia – 15 sierpnia na konsoli Xbox One i Xbox 360
  • Castlevania: Lords of Shadows (86,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 sierpnia – 30 sierpnia na konsoli Xbox One i Xbox 360

Microsoft przypomina, że z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy. Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta, jak również udostępniać konto Gold innym użytkownikom konsoli Xbox One, dzięki funkcji Moja konsola domowa.

Abonament Xbox Live Gold jest również dostępny w ramach pakietu Xbox Game Pass Ultimate, umożliwiającego dodatkowo dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi Xbox Game Pass.

Games with Gold sierpień 2019

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: