PS Plus sierpień 2019. Oto data ujawnienia nowej oferty

Tradycyjnie pod koniec każdego miesiąca rozpoczynamy odliczanie do ujawnienia kolejnych tytułów w Plusie. Jakie gry na PS4 chcielibyście zobaczyć w ofercie PS Plus sierpień 2019?

[Aktualizacja]

PS Plus sierpień 2019 – oferta została ujawniona. Tutaj znajdziecie trailer i opis sierpniowego Plusa.

[Oryginalna wiadomość]

Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy oferta PS Plus sierpień 2019 będzie tak gorąca, jak pogoda za oknem. W zeszłym miesiącu Sony zrobiło nam psikusa i po ujawnieniu gier na lipiec zmieniło jedną z nich w ostatniej chwili. Zamiast PES 2019 otrzymaliśmy Detroit: Become Human, co przyjęło się z pozytywnym odzewem większości graczy.

PS Plus sierpień 2019 – kiedy poznamy ofertę? Jakie gry?

Sony ma w zwyczaju ujawnianie gier PlayStation Plus w ostatnią środę każdego miesiąca. Wychodzi zatem na to, że tym razem ofertę poznamy w dniu 31 lipca. Standardowo, lista gier zostanie podana tuż po godzinie 17:30 wspomnianego dnia. Jak zawsze, wystarczy wtedy zajrzeć na nasz serwis, by poznać wszystkie szczegóły oraz zobaczyć nowy zwiastun PS+.

Gry z oferty PS Plus sierpień 2019 zostaną natomiast udostępnione do pobrania w pierwszy wtorek nowego miesiąca, który przypada na 6 sierpnia.

Zastanawiające jest to, czy jedną z gier w PS+ na sierpień będzie wspomniany PES 2019. Tytuł ten wypadł z lipcowej oferty dosłownie w ostatniej chwili, a Sony nie podało przyczyny zmian. Nawet Konami było zaskoczone decyzją oddziału PlayStation. Dajcie znać, jakie tytuły najchętniej ogralibyście w Plusie na nadchodzący miesiąc.

Do 6 sierpnia możemy pobierać jeszcze gry na PS4 z lipcowej oferty. Poniżej przypominamy, co dokładnie ona zawiera:

PS+ lipiec 2019 – gry na PS4 – lista/oferta

  • Detroit: Become Human
  • Horizon Chase Turbo
PS Plus lipiec 2019

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.