Jest nowa oferta Games With Gold – oficjalnie!

Jest nowa oferta Games With Gold – oficjalnie!
Games with Gold Newsy X360 XOne

Już wiadomo, w co pogramy w przyszłym miesiącu w ramach GwG.

Poranne przecieki okazały się wyssane z palca, lecz nie ma co płakać, ponieważ przedstawiona przez Microsoft oferta Games With Gold na sierpień 2017 jest całkiem przyzwoita.

Games With Gold na sierpień 2017 – lista gier:

  • Slime Rancher (69,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-31 sierpnia na konsoli Xbox One
  • Trials Fusion (69,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 sierpnia-15 września na konsoli Xbox One
  • Bayonetta (69 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-15 sierpnia na konsoli Xbox 360 (dostępna również bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • Red Faction: Armageddon (99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16-31 sierpnia na konsoli Xbox 360 (dostępna również bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)

Z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy.

Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta. Wszystkie zestawy z konsolami Xbox One w Polsce zawierają 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold.

Źródło: Microsoft

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie