PS Plus pożre Games with Gold na grudzień 2022? Wielkie rozczarowanie od Microsoftu

Games with Gold
Newsy Xbox Series XOne

Microsoft przedstawił oficjalnie ofertę Games with Gold na grudzień 2022. Słowem, jest strasznie niszowa. Zakładam, że PS Plus będzie o wiele ciekawszy.

Dzisiaj po południu poznamy ofertę PS Plus grudzień 2022, ale zanim to nastąpi, możemy spojrzeć na gry, które dostanie konkurencja. GwG na przyszły miesiąc do najlepszych nie należy.

Games with Gold na grudzień 2022 – oficjalnie

Microsoft zaserwuje nam w grudniu dwa indyki i niestety widać, że od kilku miesięcy to standard. Od października dostajemy jedynie po dwie gry w ramach GwG i żeby były to chociaż jakieś większe produkcje… No nic, widocznie najlepsze smakołyki są trzymane dla Game Passa. Wracając do tematu, oto lista Games with Gold na grudzień:

  • Colt Canyon
  • Bladed Fury
GwG na grudzień 2022

Ogólnie, to powyższe tytuły nie są źle ocenianymi grami, jednak tęsknię za jakąś bombą w GwG. Ogień możemy mieć natomiast w PS Plus na grudzień, jeśli niedawne przecieki się oczywiście sprawdzą. Ale nawet jeśli nie, Sony powinno z łatwością przebić propozycję Microsoftu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie