Games with Gold marzec 2019. Oferta już oficjalnie. Gry na Xbox One i 360

0 komentarzy

Przecieki z Tajwanu po części się sprawdziły. Oto oferta Games with Gold marzec 2019, która będzie obowiązywała w naszym regionie.

Microsoft, właściciel platformy Xbox Live, informuje o marcowej ofercie dodatkowych gier w programie Games with Gold, dostępnych dla abonentów usługi Xbox Live Gold.

Games with Gold marzec 2019 – oficjalna oferta

  • Adventure Time: Pirates of the Enchiridion (169,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-31 marca na konsoli Xbox One
  • Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (87,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 marca – 15 kwietnia na konsoli Xbox One
  • Star Wars Republic Commando (49,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-15 marca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One
  • Metal Gear Rising: Revengeance (69,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 16-31 marca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One

Z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy. Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta, jak również udostępniać konto Gold innym użytkownikom konsoli Xbox One, dzięki funkcji Moja konsola domowa.

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się