Mocny strzał? Oto pełna oferta GwG na lipiec!

Mocny strzał? Oto pełna oferta GwG na lipiec!
Games with Gold Newsy Polecamy X360 XOne

Z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy.

GwG na lipiec 2017 może nie zawiera mega produkcji, lecz trzeba przyznać, że jest interesująca. Poniżej lista gier, a my czekamy na Wasze komentarze – w które tytuły zamierzacie zagrać?

Games with Gold lipiec 2017 – gry na Xbox One:

  • Grow Up (42 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-31 lipca na konsoli Xbox One
  • Runbow (59 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 lipca-15 sierpnia na konsoli Xbox One

Games with Gold lipiec 2017 – gry na Xbox One i Xbox 360

  • Kane & Lynch 2 (59 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-15 lipca na konsoli Xbox 360 (dostępna również bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • LEGO Piraci z Karaibów (49 zł) – gra dostępna pomiędzy 16-31 lipca na konsoli Xbox 360 (dostępna również bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)

Microsoft przypomina również, że uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta. Wszystkie zestawy z konsolami Xbox One w Polsce zawierają 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold.

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie