Games With Gold na kwiecień 2017 – mocna oferta! Oficjalna lista gier

Microsoft potwierdza przeciek dotyczący GwG na kwiecień 2017.

Kilka godzin temu donosiliśmy o przecieku, który ujawnił nowe gry w ramach Games With Gold na kwiecień 2017. Pochodził on z australijskiego profilu Xbox w serwisie Twitter.

Nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie oferty. Polski oddział Xbox przedstawia taką samą listę tytułów, więc tylko się cieszyć, ponieważ dostajemy naprawdę dobre produkcje zarówno na obecną generację, jak i na starszego Xbox 360. Przeglądajcie szczegóły i piszcie, czy jesteście zadowoleni z takich tytułów w GwG na kwiecień. Który z nich na pewno pobierzecie i ogracie?

Games With Gold na kwiecień 2017 – oficjalna lista gier:

  • Ryse Son of Rome (99,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-30 kwietnia na konsoli Xbox One
  • The Walking Dead Season Two (79,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 kwietnia-15 maja na konsoli Xbox One
  • Darksiders (69,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-15 kwietnia na konsoli Xbox 360 (gra dostępna bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • Assassin’s Creed Revelations (49,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16-30 kwietnia na konsoli Xbox 360 (gra dostępna bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)

Xbox Polska przypomina, że z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy.

Wsteczna kompatybilność pozwala również na grę wieloosobową pomiędzy konsolami w tytułach na Xbox 360, jest bezpłatna i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta. Wszystkie zestawy z konsolami Xbox One w Polsce zawierają 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold.

Dzisiaj pisaliśmy również o nowych grach, które pojawiły się we wstecznej kompatybilności oraz przypominaliśmy pełną listę gier w ramach tej funkcji. Wszystko znajdziecie w tej wiadomości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.