Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gameplay z Captain Tsubasa: Rise of New Champions

W końcu możemy zerknąć na nowy materiał z ciekawie zapowiadającej się gry Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Co najważniejsze, filmik przedstawia gameplay.

Zapowiedź Captain Tsubasa: Rise of New Champions została bardzo ciepło przywitana przez graczy i po pierwszych trailerach mamy konkret – trwający blisko 8 minut gameplay trailer.

Jak widzicie, w ramach wielu zapowiadanych trybów nie zabraknie tradycyjnych starć 11v11, choć na liczbie zawodników biegających po boisku podobieństwo z prawdziwym futbolem się w zasadzie kończy.

Podobnie jak w kultowym anime, będziemy korzystać ze specjalnych mocy zawodników, które pozwolą wbić gałę do bramki w niezwykle efekciarski sposób, podkreślany specjalnymi cut-scenkami. Mamy jednak nadzieję, że da się je wyłączyć, ponieważ po kilkudziesięciu meczykach z pewnością mogą stać się trochę męczące czy po prostu zbędnie przerywające tempo rozgrywki.

Premiera Captain Tsubasa: Rise of New Champions nastąpi w 2020 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się