Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Data premiery Captain Tsubasa: Rise of New Champions ogłoszona

Wydawca Bandai Namco Entertainment Europe ogłosił dzisiaj datę premiery gry Captain Tsubasa: Rise of New Champions.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions ukaże się 28 sierpnia na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch w angielskiej wersji językowej. Wersja na komputery osobiste dostępna będzie w dystrybucji cyfrowej.

Ta zupełnie nowa, zręcznościowa gra piłkarska pozwoli graczom wcielić się w ulubione postacie z kultowego serialu animowanego. Przez efektowne manewry na boisku po widowiskowe strzały – fani będą mogli eksperymentować z całą gamą różnorodnych ruchów, które sprawiły, że zarówno manga jak i serial anime stały się popularne na całym świecie.

Gra Captain Tsubasa: Rise of New Champions będzie dostępna w wydaniach: Standardowym, Deluxe, Edycji Kolekcjonerskiej, Champions oraz Legends z możliwością zamówienia przed premierą w wybranych sklepach internetowych.

Poniżej znajdziecie pierwsze ujęcia rozgrywki z narodowymi drużynami Francji, Urugwaju, Anglii, Holandii oraz Włoch.

Gra w wydaniach Champions oraz Legends będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego światowego wydawcy gry. W składzie wydań, poza zawartością Edycji Kolekcjonerskiej, znajdą się: personalizowana koszulka w Edycji Champion, oraz w Edycji Legends wyjątkowy, brandowany stół do piłkarzyków, stworzony przez czołowych światowych producentów – René Pierre.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się