Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Captain Tsubasa: Rise of New Champions z meczami 2v2 lub 4v4

Wczoraj otrzymaliśmy zapowiedź Captain Tsubasa: Rise of New Champions, a teraz sam twórca legendarnej postaci zabiera głos.

Bandai Namco Entertainment pokazało wczoraj pierwszy trailer Captain Tsubasa: Rise of New Champions i ujawniło, że premiera gry nastąpi w 2020 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jak się okazuje, produkcja powstaje pod okiem samego twórcy uniwersum, Yoichiego Takahashiego, który w najnowszym filmiku niejasno mówi o jednym z trybów.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions z meczami 2v2 lub 4v4

Już we wczorajszym zwiastunie mogliśmy zobaczyć migawki z meczyku i widzieliśmy, że walka odbywa się pomiędzy drużynami złożonymi z 5 graczy każda (45 sekunda). Oprócz tego, mamy dwóch bramkarzy, zatem na boisku pojawia się maksymalnie 12 zawodników. Tyle ze zwiastuna…

Teraz Takahashi wspomina o unikalnych trybach i zaznacza: Nawet cztery osoby mogą grać razem przy użyciu intuicyjnego sterowania. Zatem czas zbierać drużynę! Ciekawe, że twórca mówi o rozgrywkach do czterech osób, a trailer pokazuje jednak coś więcej. Może że dostaniemy kooperację dla maksymalnie 4 graczy (lub 4 w jednej ekipie), a tryb z większą liczbą zawodników rozegramy na innych zasadach. Czekamy na szczegóły.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się