Captain Tsubasa: Rise of New Champions zapowiedziany na PC, PS4 i Switch

Premiera gry, określanej jako “arcade football action”, została zaplanowana jeszcze na ten rok. Oto zwiastun Captain Tsubasa: Rise of New Champions.

Wspominacie kreskówki z kapitanem Tsubasa? Wielu z nas wychowało się na tym anime, z niecierpliwością oczekując kolejnego odcinka puszczanego na stacji Polonia. Już wkrótce Tsubasa powróci do naszych domów w nowej grze!

Captain Tsubasa: Rise of New Champions – premiera i zwiastun

Bandai Namco Entertainment przedstawia trailer gry i zaznacza, że trafi ona na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w 2020 roku. Gameplay skupi się na meczykach, lecz nie spodziewajcie się oczywiście “zwyczajnej” piłki nożnej. Wydawca mówi o grze arcade football action, zatem szykujcie się na szaleństwo z power’upami i akcjami, których nie wykonacie w seriach FIFA oraz PES. To całkiem inna liga!

Niestety poniższy filmik nie zawiera dłuższych fragmentów rozgrywki, choć migawki gameplay’u się w nim znalazły. Wydawca zapewnia, że sterowanie będzie przystępne, a Captain Tsubasa: Rise of New Champions nie jest tworzony tylko dla fanów mangi i będzie sprawiać radość fanom piłki nożnej na całym świecie.

No cóż, czekamy na więcej informacji, a teraz delektujemy się pierwszym zwiastunem!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.