Samsung Galaxy Note 10 i Note 10+ wyposażone w Call of Duty: Mobile

Wygląda na to, że Samsung oraz Activision dogadali się odnośnie pierwszeństwa w dostępie do Call of Duty: Mobile.

Smartfony Samsung Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+ będą sprzedawane z fabrycznie zainstalowaną wersją nadchodzącego Call of Duty: Mobile – czytamy na łamach serwisu Sammobile. Mamy zatem do czynienia z kolejną umową Samsunga z wydawcą gier. Przypominamy, że w zeszłym roku osoby kupujące Galaxy Note 9 otrzymały jako pierwsze dostęp do Fortnite w wersji na Androida. Nowe smatrfony Note 10 i Galaxy Note 10+ zadebiutują w Polsce jeszcze w tym miesiącu i możemy składać zamówienia przedpremierowe. Niektóre sklepy oferują za pre-order zwrot do 400 zł w ramach akcji Odkup, jeśli oddamy swój obecny telefon. Jest tak np. w sieciach RTV Euro AGD oraz Media Expert. Oto przykładowe linki do ofert:

Call of Duty: Mobile będzie dostępna ekskluzywnie na Android i iOS. Otrzymamy w niej wiele różnych trybów gry, stawiających graczy przeciwko sobie w ogniu bezpośredniej, rywalizacyjnej walki, dzięki której wypróbują swe umiejętności w starciu z graczami z całego świata.

Obecnie gra znajduje się w fazie zamkniętych testów beta dla mieszkańców Kanady i Australii. Użytkownicy smartfonów z systemem Android na innych rynkach, muszą zarejestrować się w sklepie Google Play i czekać na przyznanie dostępu do testów.

W Call of Duty: Mobile gracze doświadczą płynnych starć z perspektywy pierwszej osoby w stylu Call of Duty, mierząc się ze sobą bezpośrednio w ukochanych trybach fanów, takich jak Deathmatch DrużynowyZnajdź i Zniszcz oraz Free-For-All, rozgrywanych na ikonicznych mapach z historii serii, takich jak Nuketown, Crash, Hijacked, i wiele innych. Po drodze zdobędą zaś i odblokują klasyczne dla Call of Duty postaci, bronie, scorestreaki oraz inny sprzęt, w który uzbroją się, by ruszyć do walki o miejsce w gronie najlepszych zawodników na świecie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: