Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowe sezony CoD Warzone i Modern Warfare oraz CoD Mobile przełożone

Activision planowało, że 4 sezon Call of Duty Warzone i Modern Warfare oraz 7 sezon CoD Mobile rozpoczną się 3 czerwca. Plany są już nieaktualne.

Kto czeka na nowe sezony w grach Call of Duty Warzone, Call of Duty Modern Warfare oraz Call of Duty Mobile, musi uzbroić się w cierpliwość. Nowe atrakcje miano udostępnić już jutro, lecz wydawca serii zdecydował się przełożyć sezony. Powód? Zamieszki w Stanach Zjednoczonych.

Activision tłumaczy w komunikacie na Twitterze: Podczas gdy nie możemy się doczekać, by zagrać w nowe sezony Modern Warfare, Warzone i Call of Duty: Mobile, to nie jest odpowiedni czas. (…) Obecnie jest moment, by usłyszani zostali ci, którzy mówią o równości, sprawiedliwości i zmianie. Jesteśmy z wami.

Activision nie podaje przy tym, kiedy rozpoczną się nowe sezony we wspomnianych trzech strzelankach serii CoD. Warto dodać, że również Sony odwołało zaplanowany na 4 czerwca pierwszy pokaz gier na PlayStation 5.

Call of Duty Warzone Sezon 4 – data rozpoczęcia nieznana

Activision opublikowało niedawno zwiastun Call of Duty: Modern Warfare – dotychczasowa fabuła, który potwierdza gwiazdę kampanii fabularnej, kapitana Price’a, jako operatora nadchodzącego sezonu. Wideo pokazuje też dwie nowe bronie – Galil i Vector – oraz mapę Scrapyard znaną z Modern Warfare 2.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się