Call of Duty: Mobile uruchamia dziś tryb Zombie

0 komentarzy

Activision uruchomiło nowy, ograniczony czasowo tryb zombie w grze Call of Duty: Mobile.

Zombie w Call of Duty: Mobile to zupełnie nowy sposób zabawy w tej popularnej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby, wydanej na iOS i Androida.

W trybie zombie gracze rozgrywają tryb Raid lub bardziej klasyczny tryb Endless Survival na mapie Shi No Numa, która została przystosowana do telefonów komórkowych, a pierwotnie pojawiła się w Call of Duty: World at War.

Gracze rozpoczynają mecz tylko z pistoletem i nożem, ale eliminując zombie i naprawiając okna, zdobywają punkty, które pozwalają na wyposażenie w lepszą broń i sprzęt w trakcie rozgrywki. W trybie Raid, po wyczyszczeniu kolejnych fal zombie, gracze uczestniczą w walce z bossem na sam koniec meczu.

Doświadczenie zombie przynosi także nowe wyzwania dla graczy Call of Duty: Mobile, możliwe do wykonania w trybie współpracy, nowe style gry i poukrywane easter eggi.

Poza nowym trybem zombie, w piątek rozpoczął się również sezon 2. Oznacza to, że nowe bronie, wyposażenie, spraye, gesty i inne będą dostępne w trybie wieloosobowym oraz Battle Royale.

Źródło: informacja prasowa

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się