Darmowe Call of Duty Mobile. Sposób, by zagrać na PC z obsługą myszy i klawiatury

Już jutro premiera Call of Duty Mobile, a w sieci pojawiła się informacja, że dzięki emulatorowi zagramy również na komputerach, oczywiście ze wsparciem myszy i klawiatury.

Mobilne Call of Duty to gra free to play, która 1 października zadebiutuje na urządzeniach przenośnych z systemami Android oraz iOS. Jak się okazuje, nie tylko komórkowcy będą mogli pobawić się przy grze.

Call of Duty Mobile na komputerze PC

Gameloop zapowiada wsparcie dla Call of Duty Mobile już od dnia premiery, co oznacza, że za pomocą emulatora pogramy w mobilne CoD również na pececie i naturalnie w grze będziemy sterować zestawem mysz + klawiatura. Klienta można pobrać z tej strony.

Mamy nadzieję, że pójdzie za tym rozdzielenie graczy korzystających z urządzeń z ekranem dotykowym od tych, którzy będą rozdawać headshoty myszką. Inaczej trudno sobie wyobrazić zdrową konkurencję w tym tytule. Oddzielne serwery to realna opcja, która jest stosowana m.in. w PUBG Mobile – ta gra również jest udostępniona na PC przez Gameloop.

Call of Duty: Mobile zadebiutuje z szeregiem trybów Multiplayer Call of Duty oraz Battle Royale. Większa ilość trybów i zawartości, wydarzenia limitowane czasowo oraz playlisty będą regularnie dodawane do gry.

Dzięki Multiplayer gracze doświadczą płynnych starć z pierwszej osoby charakterystycznych dla Call of Duty, walcząc ramię w ramię w ulubionych przez fanów trybach, takich jak Team Deathmatch, Search and Destroy oraz Free-For-All, na tak ikonicznych mapach, jak Nuketown, Crash, Hijacked i wiele więcej. Wraz z upływem czasu będą też podnosili swój poziom, by zdobyć i odblokować klasyczne postacie z Call of Duty, takie jak John „Soap” MacTavish czy Simon „Ghost” Riley z serii Modern Warfare, czy Alex Mason z serii Black Ops. Broń, scorestreaki oraz dodatkowy sprzęt do personalizowania wyposażenia znajdują się także na wyciągnięcie ręki, by zapewnić graczom najlepsze doświadczenie Call of Duty z możliwych.

Battle Royale to unikalne spojrzenie na gatunek przez pryzmat uniwersum Call of Duty, stworzone i dostosowane specjalnie dla Call of Duty: Mobile. Do 100 uczestników będzie walczyło o przetrwanie na mapie zaprojektowanej ekskluzwnie dla tego mobilnego tytułu, na której znajdziemy lokację z całej historii marki Call of Duty. Tryb dostępny będzie do gry solo, w duecie lub drużynach czteroosobowych. Gracze staną do walki na lądzie, morzu i w powietrzu dzięki pojazdom takim jak ATV, helikopter i ponton wojskowy, szukając i wyposażając się w sprzęt i broń z wszystkich odsłon serii.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: