Fotele i klawiatury dla gracza. Genesis szykuje się na Gamescom 2016

Nadchodzące targi w Kolonii to nie tylko nowe gry.

Tysiące entuzjastów wirtualnej rozrywki gromadzi się co roku w Kolonii chcąc zobaczyć, w jakie tytuły przyjdzie im zagrać w ciągu najbliższych miesięcy. Podczas tegorocznej edycji Gamescomu także i producenci sprzętu zaprezentują swoją ofertę. Wśród wystawiających się marek nie zabraknie Genesisa.

Stoisko popularnego w Polsce producenta urządzeń gamingowych znajdować się będzie w strefie B2B. Genesis zamierza przedstawić dotychczasowe produkty, w tym swoją nową klawiaturę mechaniczną RX85 (zdjęcie powyżej). Wedle zapewnień producenta, otrzymamy produkt wysokiej jakości, który zanadto nie nadwyręży zasobności naszych portfeli.

Ponadto Genesis zaprezentuje linię foteli dla graczy. Nadarzyła się okazja, aby przedstawić przed szerszą publicznością model SX33, który już od jakiegoś czasu jest dostępny w sprzedaży (zdjęcie poniżej). Na stoisku będzie można również obejrzeć przedpremierowy pokaz foteli SX77 oraz SX55. Pierwszy z nich pojawi się już wkrótce, a na drugi przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

Genesis SX33
Genesis SX33

Gamescom przez zaledwie kilka lat działalności zdążył zdobyć status największej tego typu imprezy w skali światowej. Wydarzenie stanowi pozycję obowiązkową w kalendarzu każdego pasjonata branży gamingowej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 17-21 sierpnia w Kolonii.

O Genesis

Genesis jest producentem akcesoriów i elektroniki użytkowej skierowanych dla graczy. Marka zadebiutowała na rynku w 2011 r. Od tego czasu dynamicznie się rozwija, zwiększając z roku na rok udział w rynku akcesoriów gamingowych. Zanim produkty Genesis trafią na rynek, najpierw przechodzą szereg testów, by mieć pewność, że każdy z nich jest solidnie wykonany i przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.