Świecące klawiatury i myszki dla gracza to za mało? Zobaczcie fotel!

Świecące klawiatury i myszki dla gracza to za mało? Zobaczcie fotel!
Newsy PC Technologie

Azjatycki producent Gamdias rozszerza ofertę i przedstawia nowego członka swojego panteonu produktu – fotel gamingowy Achilles. Ma on zagwarantować graczowi nie tylko wygodę, lecz również podświetlenie RGB.

Jakość i komfort

Kształt foteli inspirowany wyścigowymi samochodami zapewnia według producenta maksymalny komfort użytkowania. Wszystkie krzesła obito wysokiej jakości materiałem PVC, przypominającym naturalną skórę. Stalowy szkielet siedziska oraz oparcia zostały wypełniony gęstą gąbką. Producent umożliwił regulacje podłokietników oraz oparcia do 150 stopni. W zależności od rozmiaru maksymalne obciążenie wynosi od 102 do nawet 200 kg. Krzesła są dostępne kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim, żółtym i biały.

10 premier gier w nowym tygodniu. Polski cyberpunk, sportowe emocje, zaskakująca zręcznościówka…

Podświetlenie RGB

To, co wyróżnia produkt firmy GAMDIAS, to stylowe podświetlenie RGB wbudowane w oparcie krzesła. RGB jest w pełni konfigurowalne. Gracze mogą wybrać jeden z dziesięciu efektów świetlnych oraz zdecydować o jego kolorze za pomocą aplikacji GAMDIAS Hera. Wystarczy podłączyć krzesło do komputera poprzez wbudowany port USB. Po odłączeniu podświetlenie można zasilić np. dowolnym powerbankiem.

Różne modele

Na rynku pojawią się trzy różne serie Achillesw kilku rozmiarach do wyboru: P1, M1, i E1. Najbogatsze wyposażenie posiadają modele P1, w których znajdziemy specjalny system regulacji podłokietników w czterech wymiarach, pozwalających idealnie dopasować położenie. Dla większego komfortu, model rozbudowano o wysuwany podnóżek. W modelach z serii M1 zastosowano trójwymiarową regulację podłokietników, a użytkownicy modelu E1 sami zdecydują o ich wysokości. Do każdego zestawu dołączono komplet poduszek pod głowę i część lędźwiową pleców.

Wszystkie modele GAMDIAS Achilles trafią do sprzedaży do końca października w cenie od:

– P1L: 459 USD
– P1S: 419 USD
– M1L: 379 USD
– M1S: 339 USD
– E1L: 249 USD

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie