Xbox dostanie “fotele premium” dla graczy. Cena też jest mocno “premium”

Xbox z przepięknymi fotelami dla graczy. Szkoda, że cena jest tak wysoka
Newsy PC Technologie Xbox Series XOne

Xbox nawiązał współpracę z amerykańskim producentem wyposażenia biurowego oraz dla graczy. Dzięki temu gracze będą mogli kupić “fotele premium” od zielonych.

Współpraca, której chyba nikt się nie spodziewał. No bo po co Xboksowi specjalne fotele gamingowe? Takie przekonanie może faktycznie panować, ale prawdą jest to, że nie wszyscy gracze konsolowi spędzają czas na kanapie przed telewizorem. Poza tym, choć Xbox to konsola, Microsoft bardzo mocno zakorzeniony jest w PeCetach. No i nikt nie powiedział, że nowe “fotele premium” dla graczy mogą być wykorzystane jedynie do Xboksa! W końcu producent zapewnia, że idealnie nadawać się mają nie tylko do długich sesji gamingu, ale też do pracy.

Na oficjalnej stronie Xboksa znajdziemy dwa zapowiedziane aktualnie modele: Very Gaming Chair i Fern Gaming Chair. Pierwszy jest nieco tańszą wersją, wyraźnie inspirowaną designem Xbox Series S. Ma białe wykończenie oraz podłokietniki 4D, które można dostosować do niemal każdej pozycji. Jest też dodatkowe podparcie pod głowę oraz asymetryczne podparcie odcinka lędźwiowego. Cena? 999 dolarów, czyli około 4 050 zł. Sporo, ale poczekajcie…

Drugim dostępnym modelem jest wspomniany Fern. Tym razem jak żywo przypomina Xbox Series X – ma czarne wykończenie, ze świetnym zielonym motywem z tyłu. Do tego 3-częściowe oparcie pleców, “ekskluzywny design”, “ultra responsywność” (fotel wygina się i dostosowuje niemal do każdej pozycji, jaką przyjmiemy), a także wszystkie atrakcje z modelu Very. Tutaj na stół trzeba już rzucić od 1 599 dolarów, czyli ponad 6 tysięcy złotych (za dodatkowe wsparcie lędźwi dorzucić należy 76 dolarów).

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie