Aktualizacja Gran Turismo 7 już dostępna. Oto nowe samochody

Gran Turismo 7 - nowa aktualizacja już dostępna. Co nowego w sierpniu?
Newsy

Gracze Gran Turismo 7 mają dobry powód do powrotu na wirtualny tor. Gra otrzymała kolejną aktualizację z paroma istotnymi nowościami.

Najsmaczniejszym kąskiem dla fanów motoryzacji są oczywiście nowe samochody, w tym pewien unikatowy model dla miłośników mody. Pełna lista świeżych aut prezentuje się następująco:

  • McLaren MP4/4 ’88
  • Pontiac GTO “The Judge” ’69
  • Porsche Cayman GT4 ’16
  • De Tomaso Mangusta (Christian Dior)

Co ciekawe, w trakcie jazdy De Tomaso Mangusta w wersji Chrisitian Dior, kombinezon i hełm naszego kierowcy zmienią się w strój stworzony na potrzeby współpracy marek Gran Turismo i Dior. Mały detal, a może cieszyć.

Gracze GT7 mogą też liczyć na aktualizację jednego z tortów. Circuit de Barcelona-Catalunya doczeka się trzech nowych układów: GP bez szykany, narodowego oraz rallycrossowego.

Nowości trafiły również do Cafe. Sekcja ta została wzbogacona o dwa nowe menu: kolekcja “Abarth” (dostępna od 27. poziomu kolekcjonera) oraz kolekcja “Samochody wyścigowe Gr. 2” (dostępna od 38. poziomu kolekcjonera).

Na dokładkę coś dla fanów ładnych krajobrazów. Polyphony Digital wprowadziło nowy wyróżniony obiekt w menu Scapes: kanadyjską część Gór Skalistych.

Gran Turismo 7 jest dostępne na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie