Forza Motorsport 6 już oficjalnie. Mamy pierwszą zajawkę! A kiedy gameplay?

Tytuł będzie ekskluzywną produkcją na konsolę Xbox One.

Wczoraj donosiliśmy, że podczas targów motoryzacyjnych w Detroit dojdzie prawdopodobnie do zapowiedzi nowej odsłony gry wyścigowej Forza Motorsport. Turn 10 Studios nie zawiodło naszych oczekiwań.


Niestety poza samą informacją, że Forza 6 nadchodzi, nie zdradzono zbyt wielu konkretów. Wiadomo jedynie, że na okładce gry pojawi się Ford GT, który był również główną gwiazdą wspomnianych targów.

Dzięki współpracy Forda z Microsoftem w nowej części gry pojawią się ponadto dopiero co zapowiedziane modele Shelby GT350 Mustang czy F-150 Raptor.

Forza Motorsport 6 zaskoczy prawdziwym duchem innowacji, ponieważ gra będzie naszą najbardziej zaawansowaną symulacją wyścigów, oferującą niesamowicie realistyczne doznania – zachwalał Dan Greenawalt z Turn 10 Studios. Dodał, że pierwszy gameplay zostanie pokazany już w czerwcu, podczas targów E3.

Póki co nie zdradzono choćby przybliżonej daty premiery Forza Motorsport 6. Musimy poczekać do czerwca. Miejmy nadzieję, że oprócz gorących fragmentów rozgrywki poznamy więcej szczegółów na temat tej oczekiwanej produkcji.

Forza Motorsport 6 – zapowiedź wideo

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet