Forza Horizon 3 – ponad 160 zł za Przepustkę Rozszerzającą

Forza Horizon 3 – ponad 160 zł za Przepustkę Rozszerzającą
Newsy PC XOne

Będzie dodatkowa zawartość.

W najbliższy wtorek (27 września) wyruszymy na ulice i bezdroża Australii, odpalając świetnie przyjętą przez recenzentów Forza Horizon 3. Gra zadebiutuje wspomnianego dnia na konsoli Xbox One oraz komputerach PC wyposażonych w system Windows 10.

Na tym, co dostaniemy w dniu premiery, deweloperzy odpowiedzialni za wyścigi nie poprzestaną. W sklepie Microsoftu pojawiła się bowiem Przepustka Rozszerzająca Forza Horizon 3, wyceniona na 162,49 zł.

Nie zdradzono jeszcze, co dokładnie znajdziemy w takim pakiecie. Wiadomo jedynie, że chodzi o dwa pakiety dodatków, z których pierwszy zadebiutuje jeszcze przed końcem tego roku.

Forza Horizon 3 – PC vs Xbox One. Na komputerach ładniej, ale o ile?

Jak można się spodziewać, pecetowy port będzie wyglądał lepiej od konsolowej wersji, lecz jakie konkretnie różnice zobaczymy?

Wszystko przedstawia porównanie grafiki, które zostało przygotowane przez ekipę CandylandForza Horizon 3 na PC to lepszy wygląd wody, więcej tekstur w tle, ładniejsze cienie na ulicy czy w odbiciach samochodów oraz większa odległość rysowania obiektów.

Zatem różnice są, lecz prawdę mówiąc podczas wyścigów i tak większość graczy ich nie dostrzeże. Konsolowa edycja Forza Horizon 3 wygląda bowiem naprawdę przepięknie. Wersja PC wyścigów zyskuje jednak znacznie pod względem płynności. Xbox One oferuje 30 klatek na sekundę, podczas gdy na blaszakach spokojnie możemy śmigać w 60 fps-ach.

Forza Horizon 3 na PC już do pobrania. Szykujcie sporo miejsca na HDD

Osoby, które kupiły Forza Horizon 3 na PC, nie muszą czekać do premiery tytułu, by pobrać wyścigi na dysk twardy komputera i być tym samym przygotowanym do natychmiastowego startu, kiedy tylko gra zostanie odblokowana. Przypominamy, że stanie się to w przyszłym tygodniu, 27 września a produkcja zadziała jedynie na systemach Windows 10.

Według użytkowników forum Reddit, pliki z Forza Horizon 3 ważą 49.04 GB, zatem wcześniejsze zassanie ich jest jak najbardziej wskazane.

Oprócz ściągnięcia samej gry, warto zadbać również o pobranie najnowszych sterowników do kart graficznych Nvidia lub AMD, które zostały wydane specjalnie z myślą o nadchodzących wyścigach.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie