Fortnite z napadami na sejfy i gadżetem, który uatrakcyjni rozgrywkę

Fortnite z napadami na sejfy i gadżetem, który uatrakcyjni rozgrywkę
Filmiki z gier Mobile Newsy PC PS4 Switch XOne

Epic Games prezentuje nadchodzące atrakcje, które wylądują w Fortnite. Nowy tryb okresowy i broń z przyssawką do przyciągania zapowiadają się rewelacyjnie.

Deweloperzy odpowiedzialni za Fortnite co chwilę wrzucają na serwery porządne porcje nowej zawartości. Tym razem do trybu Battle Royale zmierza wydarzenie High Stakes oraz Grappler Gun.

Nowości w Fortnite

Epic Games pokazało nowy tryb oraz broń podczas specjalnego streamu (wszystko na filmiku poniżej). Tryb High Stakes wrzuci nas na mapę w poszukiwaniu sejfów. Czterech graczy będzie musiało namierzyć opancerzone sejfy wyładowane gadżetami, rozbroić je i następnie udać się po wykonaniu misji do punktu ewakuacji. Oczywiście, nie będzie łatwo, ponieważ przeciwna drużyna zrobi wszystko, by przeszkodzić nam w zadaniu.

7 premier tygodnia. Gry, które trzeba zobaczyć

Oglądając poniższy materiał zobaczycie, jak z sejfu wypadają przeróżne bogactwa, w tym nowy Grappler Gun, który można przyrównać do gadżetu Batmana, tyle że z przyssawką na końcu. Po prostu namierzamy, strzelamy i przyciągamy się do określonego punktu. Taka zabawka z pewnością uatrakcyjni rozgrywkę i sprawi, że stanie się ona jeszcze bardziej dynamiczna.

Oprócz tego do gry trafią kolejne skórki dla postaci. Kiedy to wszystko dostaniemy? Prawdopodobnie wraz z najbliższą aktualizacją Fortnite, czyli już 4 września!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie