Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fortnite – sezon 7 ze śniegiem? Gracze zauważyli mały szczegół, który zapowiada wielkie zmiany

W grudniu wystartuje Fortnite sezon 7 i jak można się domyślać, Epic Games z pewnością zaoferuje nam coś świątecznego. Przecieki wskazują, że śnieg jest coraz bliżej, a gracze zauważyli, że na mapie obniża się temperatura.

Na początku grudnia powinien rozpocząć się 7 sezon w Fortnite i podejrzewamy, że już najnowszy patch 6.31 czyni pewne przygotowania w tym kierunku. Po jego instalacji gracze zauważyli, że z ust wirtualnych bohaterów wydobywa się para (filmik poniżej), co świadczy o jednym – na mapie robi się coraz chłodniej i wkrótce rozpocznie się zima, a jak zima, to nie może zabraknąć śniegu!

Fortnite – sezon 7 powinien upłynąć na biało

Pojawienie się śniegu w Fortnite można odnaleźć również w samych plikach gry. FNBRLeaks odnalazł w kodzie gry zapiski, według których (przynajmniej) na części mapy pojawi się biały puch.

Pliki zawierają m.in. pliki dźwiękowe odnoszące się do chodzenia i biegania po śniegu. Mowa jest również o śladach, jakie bohaterowie zostawiają na białej nawierzchni.

Nic tylko czekać, aż pierwsze płatki śniegu pojawią się w Fortnite!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%