Fortnite sezon 7. Data zakończenia zaskakuje, Epic Games robi sobie przerwę

Wiemy, że dopiero co rozpoczął się Fortnite sezon 7 i może nie wypada mówić jeszcze o jego zakończeniu. Epic Games ma jednak ważną informację w tej kwestii dla graczy.

Fortnite sezon 7 trwa od niespełna godziny i zapewne nawet nie zdążyliście jeszcze sprawdzić wszystkich nowości, a co dopiero myśleć o zakończeniu sezonu i starcie następnego. Kto jednak lubi wybiegać w przyszłość, niech zobaczy, co deweloperzy odpowiedzialni ze tę niezwykle popularną strzelaninę mają nam do przekazania.

Fortnite sezon 7 – zakończenie. Pogramy dłużej!

Zespół Epic Games wybiera się tej zimy na zasłużony urlop, dlatego sezon 7 będzie przedłużony o dwa tygodnie i zakończy się 28 lutego. W czasie tej przerwy nadal możecie się spodziewać aktualizacji, w których znajdziecie nowe przedmioty i wyzwania. Możecie liczyć na mnóstwo radochy jeszcze przed Nowym Rokiem – czytamy na oficjalnej stronie dewelopera.

Oznacza to, że śnieg pozostanie z nami do końca lutego, a sezon 8 Fortnite rozpocznie się dopiero w marcu.

Wszystkie nowości, jakie wprowadził Fortnite sezon 7 znajdziecie w tym miejscu wraz ze zwiastunem. Jeśli chcecie natomiast sprawdzić, co zawiera karnet bojowy na 7 sezon, zapraszamy do tego newsa.

Sezon 7 w Fortnite zaczął się zderzeniem z tajemniczą górą lodową. Na wyspie nastała zima, która wprowadziła mnóstwo zmian na mapie. Przemieszczanie się do i z wysoko położonych punktów ułatwią tyrolki. Na spragnionych dreszczyku mroźnych emocji czekają nowe Lodowe Lądowiska i placówki ekspedycyjne, w których znajdziecie samoloty Burzoloty, pozwalające podbić niebo. Czeka na was wiele nowych obszarów i sekretów do odkrycia, więc lepiej uważajcie.

Fortnite sezon 7 – zwiastun

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.