Fortnite sezon 7 – karnet bojowy. Zawartość, cena, nowości

Prezentowaliśmy już wszystkie nowości, jakie przyniósł ze sobą Fortnite sezon 7. Warto jeszcze do tego dorzucić informacje na temat wyjątkowych atrakcji, za które trzeba zapłacić. Oto nowy karnet bojowy w szczegółach.

Kto jeszcze nie wie, jakie nowości i zmiany wprowadza Fortnite sezon 7, niech czym prędzej wskakuje tutaj, gdzie czeka dokładny opis, zwiastun i changelog aktualizacji 7.00, która inauguruje nowy sezon w grze.

Dla tych, którzy chcę dodatkowych atrakcji, studio Epic Games przygotowało nowy karnet bojowy.

Fortnite sezon 7 – karnet bojowy

Nowy sezon to także nowy karnet bojowy. Oferuje on ponad 100 wyjątkowych nagród do zgarnięcia. Cena się nie zmieniła, czyli płacimy za całość  950 V-dolców. Zestaw 1000 V-dolców to koszt 39,99 zł.

Epic Games zaznacza, że po zakupie karnetu bojowego sezonu 7 natychmiast otrzymamy progresywne stroje Zenita i Pumy, które możemy awansować, by odblokowywać ich nowe warianty. Dodano także nowy typ elementów kosmetycznych: malowania. Dzięki nim zmienimy wygląd broni, pojazdów i samolotów tak, by pasowały do naszych ulubionych strojów.

Posiadacze karnetu bojowego otrzymają także wcześniejszy dostęp do własnej wyspy w trybie kreatywnym. To całkowicie nowe miejsce, w którym wraz ze znajomymi możecie zbudować Fortnite waszych marzeń.

Źródło: Epic Games, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: