Fortnite – do kiedy nie działa? Fani wygrzebali datę w kodzie strony

Fortnite nie działa od kilkunastu godzin i nie jest to błąd lub usterka, tylko celowe działanie Epic Games. Deweloper szykuje się do uruchomienia nowego sezonu, choć plotki są takie, że będzie to coś o wiele większego. Tylko kiedy?

Podczas gdy wszyscy czekają na Fortnite sezon 11, twórcy gry chcą nas zaskoczyć i jak wynika z grafiki, która pojawiła się we włoskim Apple Store, dostaniemy Fortnite Rozdział 2. Będzie nowa (lub drastycznie przemodelowana) mapa oraz łodzie jako środek transportu. Póki co, fanom tytułu pozostaje niestety gapić się w czarną dziurę, która opanowała serwery, media społecznościowe i oficjalną stronę gry. Nie musi to być wpatrywanie bezczynne, ponieważ deweloper ukrył w czarnej dziurze minigrę do odblokowania. Wystarczy odpowiednia kombinacja przycisków, by ją odpalić. Jednak ile można walczyć z burgerami jako kawałek pizzy? Kiedy gra powróci do życia?

Fortnite – przerwa techniczna do…

Niektórzy patrzą się w czarną dziurę, inni analizują kod strony, na której możemy ją oglądać. Właśnie tam wygrzebano datę zakończenia przerwy technicznej na serwerach i wygląda na to, że Epic Games potrzyma nas w niepewności przez kilka ładnych dni. Ma o tym świadczyć ten fragment kodu: end_time: 2019-10-17T08:00:00:000Z.

Według znaleziska, zagramy w Fortnite ponownie dopiero 17 października (czwartek), o godzinie 10:00 czasu polskiego.

Nie jest to oczywiście oficjalna wiadomość, lecz tylko interpretacja kodu strony Fortnite, lecz nie widzimy tutaj jakiejś innej możliwości. Skoro Epic Games chce nam dać Fortnite Rozdział 2, to musi to zrobić z wielką pompą, a będzie ona tym większa, im większa niecierpliwość fanów i skupienie mediów na temacie. No cóż, czekamy na kolejny krok dewelopera…

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: