Darmowy prezent dla fanów Fortnite

Epic Games dopiero co wypuściło patch 4.2 do Fortnite wyładowany nowościami, lecz to nie koniec atrakcji. Deweloperzy zapraszają do trybu okresowego Solo-starcie siłaczy, w którym na najlepszych czeka gotówka, a wszyscy uczestnicy zgarną gwarantowany bonus.

Jeśli nie ogarnęliście jeszcze wszystkich nowości ze świeżutkiej aktualizacji, patch 4.2 do Fortnite został przedstawiony w szczegółach w tej wiadomości. Epic Games nie próżnuje i przedstawia tymczasem kolejne atrakcje w swojej grze zapowiadając również, że w przyszłym tygodniu wypuszczony zostanie ważny komunikat związany z grą rankingową. O czym dzisiaj chce nam opowiedzieć deweloper?

Fortnite – okresowy tryb Solo-starcie siłaczy

Solo-starcie siłaczy jest już dostępny w Fortnite i możemy bawić się w tym trybie do 21 maja, godz. 04:00 czasu polskiego.

Epic Games zachęca do zabawy takimi oto słowami: Próbujecie wykazać się na polu bitwy? Ustawcie się w kolejce do Solo-starcia siłaczy i weźcie udział w intensywnej rywalizacji spod znaku Battle Royale. W przeciwieństwie do innych trybów okresowych Solo-starcie nie zmienia podstawowych zasad rozgrywki zwykłego trybu Solo. Zamiast tego będziecie mierzyć się z przeciwnikami, którzy sami zgłosili się do walki, co sprawia, że nowy tryb jest ostatecznym testem na przetrwanie.

Dobra zabawa to nie jedyny argument i zachęta, by sprawdzić siły w omawianym trybie. W podzięce za grę w Solo-starcie siłaczy po rozegraniu 50 meczów otrzymasz unikatowe graffiti. Najlepsi gracze zostaną natomiast obrzuceni dużą wirtualną gotówką pod koniec zmagań.

NAGRODY:

1. miejsce: 50 000 V-dolców

Miejsca od 2. do 4.: 25 000 V-dolców

Miejsca od 5. do 50.: 13 500 V-dolców

Miejsca od 51. do 100.: 7 500 V-dolców

Wynik gracza zostanie ustalony na podstawie jego 50 pierwszych meczy w trybie okresowym „Solo-starcie siłaczy”. Zobaczcie pełny regulamin konkursu.

Źródło: Epic Games, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.