Darmowa gra Battle Royale przywita nas zmianami w nowym sezonie

Jeśli nie możecie przeżyć dnia bez Fortnite: Battle Royale i bierzecie udział w zmaganiach sezonowych, mamy dla Was ciekawe informacje na temat nadchodzących nowości.

Twórcy Fortnite: Battle Royale dzielą się informacjami na temat nadchodzącego, trzeciego sezonu w grze. Będzie do niego przypisany karnet bojowy sezonu 3, który ma się różnić rozmiarem zawartości od obecnego pakietu, dostępnego w sezonie drugim.

Fortnite: Battle Royale – nowy karnet bojowy

Gdy kupicie karnet bojowy sezonu 3, natychmiastowo otrzymacie w grze cały zestaw fantastycznych nagród, w tym nowy ubiór Specjalista od Zadań. W miarę grania podczas sezonu odblokujecie serię stopni z kolejnymi zestawami nagród. Im więcej gracie, tym więcej zdobywacie – czytamy na oficjalnej stronie Fortnite: Battle Royale.

Fortnite: Battle Royale – sezon 3.

Czym karnet bojowy sezonu 3 różni się od poprzedniego? W nowym sezonie czeka o 30 stopni karnetu więcej (w sumie 100), a więcej stopni to więcej nagród.

Przedmioty kosmetyczne Karnet bojowy sezonu 2 Karnet bojowy sezonu 3
Ubiory 4 6
Kilofy 3 3
Emotki 4 4
Lotnie 3 3
Sprzęt na plecy 0 3
Smugi lotni przy swobodnym spadku 0 5
Ekrany ładowania 0 6
Sztandary 16 20
Emotikony 16 20
W SUMIE 46 69

Deweloperzy zaznaczają, że chociaż dodano 30 nowych stopni, zdobędziemy wszystkie nagrody karnetu bojowego sezonu 3 w takim samym przedziale czasowym, co te z sezonu 2 (około 75-150 godzin gry). Jeśli nie mamy zbyt wiele czasu na granie, będziemy mogli dokupić stopnie, każdy za 150 V-dolców.

Fortnite: Battle Royale – wyzwania tygodniowe:

Ponadto w grze zobaczymy wyzwania tygodniowe, które zastąpią wyzwania dzienne karnetu bojowego, znane z sezonu 2. Wyzwania tygodniowe kumulują się i można je wykonać w dowolnym momencie przed zakończeniem sezonu, jeśli więc kupicie karnet w środku sezonu, nadal będziecie mieć dostęp do wszystkich poprzednich wyzwań tygodniowych. Aby zdobyć nagrody, wystarczy wykonać cztery z siedmiu wyzwań tygodniowych – tłumaczą deweloperzy.

Fortnite: Battle Royale – sezon 3.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.