Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Fortnite – aktualizacja nadjechała, samochody trafiły do gry [WIDEO]

Fani Fortnite’a mogą cieszyć się nowościami, jakie oferuje im dostępny od wczoraj update 13.40. Wprowadzono wyczekiwane auta i możliwość słuchania radia.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do battle royale od Epic Games trafiła właśnie nowa aktualizacja Joy Ride (czyli Przejażdżka).

Update wprowadza do tytułu cztery auta: Islander Prevalent, Whiplash, Og Bear i ciężarówkę Titano Mudflap. Zgodnie z nieoficjalnymi danymi krążącymi w sieci, samochody oprócz wyglądu różnią się od siebie chociażby takimi parametrami jak prędkość czy zużycie paliwa – bo owszem, trzeba je tankować na stacjach paliwowych (lub wyposażyć się w kanister i zrobić odpowiednie zapasy).

Aktualizacja Przejażdżka daje również możliwość słuchania radia w pojazdach (nie tylko w samochodach, ale i chociażby motorówkach). W grze słyszymy takich artystów jak Ariana Grande, Lady Gaga czy Ed Sheeran (o śpiewającym z nim w duecie Justinie Bieberze nie wspominając).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się