Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Fortnite – samochody trafią do gry już za chwilę

Epic Games położyło kres domysłom dotyczącym daty aktualizacji Joy Ride, która ma wprowadzać do tytułu samochody. Zgodnie z oficjalnymi informacjami, update zadebiutuje już jutro.

Auta są dostępne w grze od Epic Games od dawna, jednak do tej pory były jedynie podlegającymi zniszczeniu elementami otoczenia. Jakiś czas temu Epicy zapowiedzieli, że do battle royale trafią wozy, którymi będzie można jeździć. Teraz na Twitterze Fortnite’a pojawiła się wiadomość, zgodnie z którą wyczekiwana przez fanów samochodowa aktualizacja zadebiutuje już jutro, 5 sierpnia.

Jeśli chodzi o konkrety dotyczące tego, jakie auta otrzymają sympatycy słynnego battle royale, to twórcy zamieścili wskazówkę na ten temat w samej produkcji. Na mapie pojawiły się plakaty czterech wozów. Można je zobaczyć chociażby tutaj – i to one najpewniej trafią jutro do gry.

Fortnite to darmowa produkcja battle royale, w której wyposażeni jedynie w kilof trafiamy na wyspę, gdzie naszym zadaniem jest znalezienie użytecznych przedmiotów takich jak broń i przetrwanie. Możemy też wznosić własne fortyfikacje, używając do tego surowców zebranych na mapie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się