Forspoken może zostać opóźnione. Najpewniej usłyszymy o tym na State of Play

Forspoken dostanie obszerne, fabularne DLC. A była taka porażka...
PC PS5

Informator branży growej podzielił się na Twitterze niedobrymi wieściami dla wszystkich graczy wyczekujących Forspoken. Według niego gra miałaby być opóźniona. Jest szansa, że jeszcze w tym miesiącu mielibyśmy wszyscy o tym oficjalnie usłyszeć.

Przypominam, że według oficjalnych informacji premiera omawianej gry przewidziana jest na 24 maja 2022 roku. Produkcja ma ukazać się na PC i PS5. AccountNGT twierdzi jednak, że plany dotyczące debiutu wymienionej produkcji zmieniły się i niebawem ta informacja ujrzy oficjalnie światło dzienne.

Według pewnego źródła, gra Forspoken jest opóźniona. Może zostać oficjalnie ogłoszone podczas PlayStation Event (nie jestem pewien).

– pisze AccountNTG na Twitterze

Według jego innego Tweeta State of Play również zostało opóźnione, jednakże w dalszym ciągu transmisja wydarzenia miałaby odbyć się w marcu. W związku z tym gracze powinni spodziewać się livestreamu w drugiej połowie marca lub pod sam jego koniec.

Z innych wiadomości AccountNTG należy też pamiętać o ewentualnym powrocie marek Sucker Punch Productions, takich jak Sly Cooper lub inFamous. Co ciekawe, na stronie wymienionego producenta pojawiły się kolejne ogłoszenia o prace, które zwiastują powstawanie następnej gry tego studia. Być może jest to Ghost of Tsushima 2 lub właśnie dwie wypisane przed momentem nieco starsze gry.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie