Twórcy Ghost of Tsushima szukają specjalistów. Czyżby kontynuacja gry była w drodze?

powstaje film Ghost of Tsushima, realizacją zajmuje się Chad Stahelski
PS4 PS5

Na stronie twórców Ghost of Tsushima pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę, z których wynika, iż poszukiwani są pracownicy mogący wesprzeć drużynę pracującą nad kolejną grą.

Jak czytamy na stronie karier Sucker Punch Productions, obecnie poszukiwane są osoby na stanowiska Senior Combat Designera oraz Technical Combat Designera. Pracownicy na wymienionych stanowiskach zwykle zajmują się projektowaniem systemów walki i wszelkich z nią związanych mechanik.

Oczywiście pierwszą myślą wśród wielu graczy jest myśl o tworzeniu właśnie GoT2, jednakże warto także spojrzeć do pozostałych gier z portfolio Sucker Punch. Znajduje się tam m.in. seria Sly Cooper oraz inFamous. Co ciekawe, o powstawaniu kolejnych części wymienionych cykli wspominał ostatnio na Twitterze informator AccountNGT, który twierdzi także, że jeszcze w marcu odbędzie się State of Play – cyfrowy event PlayStation z zapowiedziami nowości. Być może te wszystkie sprawy są ze sobą powiązane.

Premiera Ghost of Tsushima miała miejsce 17 lipca 2020 roku. Gra ukazała się wyłącznie na PS4 i PS5. 20 sierpnia 2021 roku wydano wersję reżyserską gry, która zawiera m.in. dodatek Iki Island.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie