Marcowe State of Play mogło zostać opóźnione. Co z pokazem PlayStation?

Sony PlayStation logo - nowe gry - State of Play
PS4 PS5

Informator branży growej we wczorajszym wpisie przekazał nowe wieści na temat najbliższego State of Play. To specjalne wydarzenie PlayStation, na którym zwykle wymieniony gigant dzieli się informacjami na temat nowości zmierzających na jego platformę.

Wczoraj AccountNGT zamieścił w sieci poniższą wiadomość. Ta rzuca nowe światło na ewentualną datę wymienionego pokazu. W związku z nią można obecnie zakładać, że SoP odbędzie się najpewniej w drugiej połowie obecnego miesiąca, a może i nawet pod jego koniec.

Ze względu na trwający konflikt na Ukrainie, Sony może nieco opóźnić imprezę. Powinno jednak odbyć się w marcu.

pisze AccountNGT na Twitterze

W powyższym tweecie jego autor nawiązał do swojego wcześniejszego wpisu, w którym pierwotnie ogłosił tegomiesięczne wydarzenie. Wynika z niego, że nie będzie to transmisja poświęcona tylko jednej grze, co miało czasem miejsce w przypadku wcześniejszych edycji SoP.

Nawet biorąc pod uwagę opóźnienia w przypadku niektórych konsolowych exclusivów, powinien to być świetny rok dla graczy PlayStation, z zapowiedziami i premierami niektórych IP PlayStation, które powracają. W tym miesiącu na pewno planowane jest nowe wydarzenie, ale nie zapowiadają oni wszystkich niespodzianek.

– czytamy we wcześniejszym wpisie informatora

Przypominam, że według AccountNGT na zbliżającym się State of Play miałby zostać pokazany kolejny zwiastun Hogwarts Legacy. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie