Specjalne nagrody czekają na graczy w For Honor

Ubisoft nie zapomina o fanach sieciowej produkcji For Honor. Obecnie w grze dostępne jest wydarzenie Dziedzictwa Apollyon, które pozwala zgarnąć naprawdę ciekawe nagrody. Oto szczegóły.

Ubisoft przypomina, że gracze For Honor mogą obecnie przystąpić do trzeciego wydarzenia sezonowego: Dziedzictwa Apollyon.

Zdobywajcie wyjątkowe nagrody w rozgrywkach przeciw innym graczom i SI. Na polu bitwy znajdziecie unikalne łupy, m.in. efekty, ozdoby, broń oraz stroje dla wszystkich postaci. Wszystkie te przedmioty będą dostępne przez ograniczony czas, wyłącznie podczas wydarzenia, więc ich nie przegapcie! Ponadto pojawi się też nowy tryb gry, „Sprawdź swój oręż” – eliminacja przeciwko bossom z kampanii – czytamy na oficjalnym forum For Honor.

Wydarzenie Dziedzictwa Apollyon trwa do 8 marca, 14:00 czasu polskiego. Poniżej najważniejsze informacje, które publikuje deweloper.

For Honor – wydarzenie Dziedzictwa Apollyon

JAKIE AKTYWNOŚCI BĘDĄ DOSTĘPNE PODCZAS WYDARZENIA?

Podczas wydarzenia dostępny będzie zupełnie nowy tryb gry dla 4 graczy kontra SI: „Sprawdź swój oręż” – rozgrywka eliminacji, w której można walczyć z drużynami bossów znanych z trybu fabularnego. Co więcej, wrogi zespół będzie zyskiwał na sile po każdej rundzie wygranej przez graczy. Pamiętajcie też, żeby zaglądać tam co tydzień i walczyć z coraz silniejszymi oponentami, a ponadto odblokowywać różne wyjątkowe symbole za wygraną!

Ponieważ jest to czas świętowania, przygotowaliśmy zestaw nowych rozkazów wydarzenia oraz festiwali, które będą dostępne co weekend. Z pewnością zauważycie też, że żołnierze we wszystkich (posiadających ich) trybach zostali zamienieni na członków Legionu Czarnego Kamienia! Na koniec warto również dodać, że wszyscy użytkownicy, którzy zalogują w grze się podczas trwania wydarzenia, otrzymają wyjątkowy emblemat, „herb Apollyon”.

CZY POJAWIĄ SIĘ JAKIEŚ SPECJALNE ŁUPY?

Gracze będą mieli szansę na zdobycie unikalnych przedmiotów zarówno w ramach łupów po zakończeniu rozgrywek, jak i skrzyń grabieży.
Elementy te będą dostępne na polu bitwy tylko podczas wydarzenia i nie będą sprzedawane osobno w sklepie gry.

– Gest: „JESTEM WOJNĄ!”
– 2 zestawy kolorów: „Elita Czarnego Kamienia” i „Żelazny Legion
– Grawer „Potęga Apollyon”
– Strój bojowy „Era wilków”

Łup ten będzie też częścią pakietu, który pojawi się 22 lutego 2018 r.

Dodatkowo każda z 18 postaci będzie miała szansę na zdobycie 1 zestawu broni i 1 zestawu zbroi (każdego składającego się z 3 części), który nie będzie częścią ww. pakietu. Prosimy pamiętać, że wyposażenie związane z wydarzeniem nie może zostać zdobyte podczas pojedynków z SI.

CO BĘDZIE DOSTĘPNE DO ZAKUPU W SKLEPIE GRY?
Zespół For Honor z dumą informuje, że z okazji upadku Apollyon ponownie pojawią się stroje z maską.
Każda frakcja otrzyma ten sam strój, „Wilki Apollyon”, dostępny za promocyjną cenę 15 000 szt. stali na postać po rozpoczęciu wydarzenia 15 lutego, aż do końca jego trwania. Po zakończeniu wydarzenia 22 lutego stroje będą dostępne w sklepie w grze za 20 000 szt. stali. Prosimy wziąć pod uwagę, że wymieniona poniżej zawartość nie jest możliwa do zdobycia jako łup na polu bitwy.

Strój z maską „Wilki Apollyon” będzie częścią pakietu Apollyon, którego premiera nastąpi 22 lutego.

Nowe gesty pojawią się w drugim tygodniu wydarzenia, po 22 lutego, i będą dostępne za 7000 szt. stali do 1 marca, natomiast później ich cena wzrośnie do 10 000 szt. stali.

Przygotujcie się też na niespodzianki w 3. tygodniu „Dziedzictwa Apollyon”!

CZY PODCZAS WYDARZENIA BĘDĄ DOSTĘPNE JAKIEŚ OFERTY SPECJALNE?

Tak! Przez ograniczony czas dostępne będą pakiety Apollyon za 25 000 szt. stali!
Ich cena jest obliczana dynamicznie – jeśli posiadasz już element zawarty w pakiecie, ulega ona zmniejszeniu.

• Pakiet Apollyon (dostępny od 22 lutego)
Pakiet pozwoli na natychmiastowe odblokowanie SZEŚCIU następujących elementów dla tej postaci:
Strój z maską – Wilki Apollyon
Gest – JESTEM WOJNĄ!
Strój bojowy – Era wilków
Grawer – Potęga Apollyon
Kolor – Żelazny Legion
Kolor – Elita Czarnego Kamienia

JAK MOGĘ ZGŁASZAĆ BŁĘDY?

W grze mogą czasem pojawić się błędy oraz usterki – w takim przypadku prosimy o zaglądanie na nasz portal obsługi klienta dostępny TUTAJ, gdzie znajduje się lista znanych błędów oraz FAQ.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.