For Honor w trybie Eliminacji. Zapraszamy na gameplay

For Honor w trybie Eliminacji. Zapraszamy na gameplay
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Nowe IP od Ubisoftu, nazwane For Honor, zadebiutuje niedługo na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Premiera tytułu została zaplanowana na 14 lutego 2017 roku.

Dzisiaj możemy natomiast zerknąć na kolejny materiał z rozgrywki, przedstawiający tryb Eliminacji. Przed potyczką wybieramy wojownika. Każdy ma własny zestaw uzbrojenia, wyjątkowy styl walki i opcje modyfikacji. Następnie ruszamy do boju w jednej z dwóch drużyn (w każdej po czterech graczy) by ciachać, siekać i miażdżyć.

Pamiętajcie też, że For Honor to nie tylko rozgrywki sieciowe, lecz również kampania fabularna, podczas której czeka na nas obleganie zamków i twierdz podczas olbrzymich bitew, starcia z zabójczymi bossami oraz – mamy nadzieję – naprawdę wciągająca historia.

For Honor – dodatkowe mapy i tryby za darmo! Ubisoft przedstawia nowych wojowników oraz fabułę gry

Ubisoft informuje, że wszystkie tryby rozgrywki oraz mapy, które zostaną dodane do For Honor po premierze tytułu, będą darmowe. Nie wiadomo jednak, co z nowymi postaciami, o których twórcy gry nie wspomnieli. Możliwe, że za te trzeba będzie już zapłacić.

Poniżej znajdziecie natomiast świeżutkie zwiastuny For Honor. Pierwszy odnosi się do kampanii fabularnej, która opowie o konflikcie pomiędzy trzema frakcjami: Samurajami, Rycerzami oraz Wikingami.

Następnie możemy spojrzeć na trzech kolejnych wojowników. Na początek Rozjemczyni, której styl walki polega na kontrze. Ubisoft tłumaczy, że postać ta charakteryzuje się niewielkim zasięgiem, lecz ogromną mobilnością. Rozjemczynie są szybkie, zabójcze i potrafią wygrać walkę zanim przeciwnik zorientuje się, że stoją obok – czytamy w opisie filmiku prezentującego postać.

Kolejna postać reprezentuje wagę ciężką. Shugoki wydaje się być wolny i niezręczny, lecz musimy na niego uważać, ponieważ posiada siłę demona. Dróttinn to z kolei wojownik polegający na kontrataku.

Przypominamy, że premiera For Honor została zaplanowana na 14 lutego przyszłego. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie