Film Wiedźmin – Josh Holloway zagra Geralta? Platige Image odpowiada

Gorąca plotka została szybko skomentowana przez zespół pracujący nad filmem Wiedźmin.

Serwis IMDbPRO zaktualizował kartę filmu o przygodach Białego Wilka, przedstawiając dwóch aktorów z obsady. Jakby nie patrzeć – to prawdziwe gwiazdy!


Geralta miałby ponoć zagrać Josh Holloway, który zasłynął między innymi świetną rolą w serialu LOST. W roli Ciri mielibyśmy zobaczyć Annę Rust, znaną z The Brothers Grimm czy serialu Legends.

Część fanów Białego Wilka przyjęła plotkę o obsadzeniu w roli głównej Holloway’a z wielkim entuzjazmem. To teraz wiadro zimnej wody.

Pracujące nad filmem Wiedźmin studio Platige Image odniosło się do rewelacji serwisu IMDbPRO krótkim wpisem w serwisie Facebook: Nie jesteśmy LOST. O roli Ciri nie wspomniano, choć jakby nie patrzeć, pewnie i ją zagra zupełnie ktoś inny.

Platige Image odpowiada na plotkę.
Platige Image odpowiada na plotkę.

Pod koniec zeszłego roku Tomasz Bagiński zaznaczał, że aktor odgrywający Geralta będzie anglojęzyczny: Wiemy, do kogo będziemy uderzać i kogo będziemy pytać. Żadne nazwiska jednak nie padły.

Czekamy zatem na konkrety, a w międzyczasie zobaczcie, jaką obsadę do serialu o Wiedźminie – który mogłoby zrobić HBO – proponuje jeden z internautów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

25 Shares
Share25
+1
Tweet