Tom Holland jako Nathan Drake w filmie Uncharted

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Antonio Banderas jako wróg Nate’a i Sully’ego na nowym plakacie Uncharted

Film Uncharted otrzymał nowy plakat. Możemy na nim dostrzec m.in. jednego z antagonistów granego przez Antonio Banderasa.

Do tej pory na ujawnionych materiałach widzieliśmy głównie przeciwniczkę graną przez Tati Gabrielle, dziś jednak można zobaczyć kolejną postać. Antonio Banderasa przedstawiać raczej nie trzeba; popularny aktor wcieli się w jednego z antagonistów głównych bohaterów. Zobaczcie sami, jak prezentuje się najnowszy plakat:

W główne role w filmie wcielili się Tom Holland i Mark Wahlberg. Oprócz wspomnianych już Banderasa oraz Gabrielle na ekranach zobaczymy również Sophię Ali jako Chloe Frazer. Reżyserią produkcji zajął się Ruben Fleischer.

Film Uncharted trafi do polskich kin 11 lutego 2022 roku. Jeśli planujecie seans, możecie skorzystać również z promocji w jednym z elektromarketów – przy zakupie gry Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei otrzymacie tam kod na bezpłatny bilet do kina.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się