Tom Holland jako Nathan Drake w filmie Uncharted

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

2 minuty z filmu Uncharted trafiły do sieci. Zobaczcie pełną scenę w samolocie

Nowe materiały z filmu Uncharted pokazują emocjonującą scenę w samolocie. Wygląda na to, że Tom Holland sprawdzi się w roli Nathana Drake’a.

Mieliśmy już kilka zwiastunów i plakaty, teraz natomiast przyszedł czas na scenę akcji. Nathan Drake w imponujący sposób radzi sobie z przeciwnikami podczas lotu, a następnie wypada z samolotu, po czym… do niego wraca. Jest to oczywiście scena żywcem wyjęta z gry Uncharted 3 i jej fragment był już widoczny na zwiastunach; teraz jednak możemy obejrzeć ją w całości, wraz z kilkoma zwrotami akcji. Wygląda na to, że poszczególne sekwencje w pewien sposób puszczają oczko fanom serii – ostatecznie jest to nie tylko film przygodowy, ale także produkcja dla graczy. Dzięki temu będziemy mieli do czynienia z naprawdę brawurowymi scenami, w których Tom Holland rzeczywiście robi wrażenie. Choć wielu fanów serii było początkowo nieprzekonanych do jego angażu, ostatecznie aktor chyba jednak obroni się w swojej roli.

Oprócz Hollanda w filmie wystąpi Mark Wahlberg jako mentor Nathana Drake’a, Sully. Ponadto na ekranach pojawią się m.in. Sophia Ali, Tati Gabrielle oraz Antonio Banderas. Tytuł wejdzie do amerykańskich kin 18 lutego 2022, w polskich natomiast pojawi się o tydzień wcześniej.

Na koniec omówiona wyżej scena w samolocie – zobaczcie sami, jak Tom Holland sprawdza się w adaptacji gier:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się