„Idę po Ghost of Tsushima”. Andrew Koji chce zagrać Jina Sakaia w filmowej adaptacji gry

Film Ghost of Tsushima - Andrew Koji zainteresowany rolą
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Andrew Koji, którego ostatnio mogliśmy zobaczyć w Bullet Train, wyznał, że film Ghost of Tsushima znajduje się w kręgu jego zawodowych zainteresowań.

Gwiazda serialu Wojownik, a ostatnio także Yuichi Kimura z Bullet Train, chciałby wcielić się w głównego bohatera adaptacji gry Ghost of Tsushima. Opowiedział o tym w niedawnej rozmowie z Entertainment Weekly:

„Idę po Ghost of Tsushima – oto, co zamierzam zrobić. Naprawdę bym tego chciał. Myślę, że mógłbym dobrze zagrać Jina Sakaia. Wprowadziłbym tu coś od siebie”.

Japońsko-brytyjski aktor nie jest zainteresowany rolą wyłącznie ze względu na swoje pochodzenie. Sam jest zapalonym graczem, z rozmowie z portalem ujawnił, że Ghost of Tsushima przeszedł już dwukrotnie. Całą historię zna zatem bardzo dobrze i mógłby sprawdzić się podobnie jak Henry Cavill w Wiedźminie; Cavill również wybrał się na casting pod wpływem zainteresowania grą i światem wykreowanym w tytule od CD Projekt Red.

Niestety jak na razie film Ghost of Tsushima jest owiany tajemnicą. Wiadomo, że projektem zajął się Chad Stahelski, zaś scenariusz pisze Takashi Doscher. Całość nadzoruje Peter Kang ze studia Sucker Punch. I choć adaptacja powstaje powoli, można mieć nadzieję, że przy takiej ekipie będzie cechować się wysoką jakością.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie