FIFA VOLTA na nowym materiale z rozgrywki

FIFA VOLTA ma godnie zastąpić FIFĘ Street, czy to się uda? Tak wygląda najnowszy gameplay.

W ramach FIFA 20 gracze będą mieli dostępny tryb FIFA VOLTA, czyli będzie rozwinięcie FIFY Street (EA już nie produkuje tej ostatniej gry jako oddzielnej serii). Twórcy przedstawili najnowszy materiał wideo z VOLTY, który pokazuje główne elementy rozgrywki.

VOLTA z portugalskiego “powrócić” – przenosi piłkę z powrotem na ulicę i daje możliwość rozgrywania realistycznych spotkań kilku na kilku (opcje 3 na 3, 4 na 4 i 5 na 5). VOLTA stanowi odejście od ryku stadionów i powrót do rytmu ulic na osiedlowych boiskach całego świata. Możesz stworzyć swojego zawodnika, dobrać odpowiednie ubranie i sprzęt i wyrazić swój indywidualny styl.

Dzięki nowemu systemowi rozgrywki osadzonemu głęboko w realistycznej piłce w trybie VOLTA możesz łatwo wyrazić swój styl gry. Jak to możliwe? VOLTA pozwala poczuć rytmu ulicy dzięki uproszczonym sztuczkom, nowym animacjom popisów i nawet możliwości odgrywania piłki od ściany.

W trybie VOLTA gracze mogą też w pełni personalizować zawodnika, dobierając koszulkę, fryzurę, tatuaże i wiele innych elementów. W grze będzie możliwość rozgrywki od amsterdamskich podziemi przez otoczone wysoką siatką osiedlowe boisko w Londynie po dach tokijskiego bloku.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.