Nowe gry FIFA, Need for Speed i Skate mają zostać zaprezentowane już wkrótce

FIFA, Need for Speed i Skate - nowe gry zostaną wkrótce pokazane
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Przeciek ujawnia, że nowe odsłony serii FIFA, Need for Speed i Skate zostaną zaprezentowane już wkrótce. Electronic Arts ma sporo nowości do pokazania.

Tom Henderson twierdzi, że wszystkie trzy produkcje zostaną pokazane jeszcze w lipcu. Need for Speed i FIFA powinny zostać pokazane w drugiej połowie miesiąca, a Skate może doczekać się prezentacji jeszcze w jego pierwszej połowie. Henderson zaznacza jednak, że nie ma pewności co do konkretnych dat.

Oczywiście opublikowane przez Hendersona informacje nie są niczym oficjalnym. Jak w przypadku każdego przecieku, tak i tym razem polecam podchodzić do powyższych doniesień z dystansem.

Nowe Need for Speed ma zabrać graczy do fikcyjnej wersji Chicago. Niedawno do sieci wyciekła mapa świata gry oraz materiały z rozgrywki. Premiera odbędzie się podobno jeszcze w tym roku.

Jeśli chodzi o piłkarską produkcję EA Sports, ta oczywiście również ma ukazać się w tym roku. Pewne jest również, że będzie to ostatnia FIFA od Electronic Arts – marka zostanie zastąpiona przez EA Sports FC. Choć zmiana tytułu powinna być głównie kosmetyczna, być może EA przygotowuje też większe zmiany w rozgrywce.

Skate 4 to na razie gra-zagadka. Wiemy, że powstaje, ale nadal jest to tytuł na dość wczesnym etapie produkcji. Nie spodziewałbym się premiery w tym roku.

Nieco dziwić może fakt, że Electronic Arts nie zdecydowało się na zorganizowanie większego pokazu nowych gier. EA Play Live miałoby sporo sensu biorąc pod uwagę to, ile zapowiedzi trzyma w rękawie Electronic Arts.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie