Nowy gameplay z FIFA 23. Twórcy omawiają ogrom nowości, w tym next-genowe animacje

FIFA 23 nie urazi ego słabszych graczy. Można wyłączyć krytykę
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

W sieci zadebiutował nowy materiał z FIFA 23. Twórcy z EA Sports wyjaśniają w nim praktycznie wszystkie nowości, na jakie fani marki mogą liczyć.

Zapowiedź FIFA 23 spotkała się z raczej pozytywnym odbiorem ze strony fanów. Przede wszystkim dlatego, że tym razem faktycznie postawiono na nowości, także w wersji na PC (no ale nie Switch). Nic w tym dziwnego – twórcy chcą jak najlepiej pożegnać legendarną serię. Na nowym zapisie z rozgrywki omawiają wszelkie nowości.

EA Sports kończy z serią FIFA i niebawem zajmie się (w sumie to już zajęło) rozwijaniem swojej nowej marki. Spokojnie jednak, bo wciąż na horyzoncie kusi FIFA 23. Tytuł zapowiada się szczególnie z paru względów i właśnie one zostały omówione na poniższym materiale z rozgrywki.

Wygląda nieźle, prawda? Twórcy tym razem faktycznie zauważalnie poprawili grafikę i, w szczególności, animacje. Jest to zasługa nowej iteracji HyperMotion, czyli technologii HyperMotion 2. Deweloperzy zarzekają się, że skorzystali z motion capture nagranych w trakcie dwóch meczów profesjonalnych zawodników. W tym, rzecz jasna, ligi kobiet, które dostaną odpowiednie dla siebie animacje.

Do tego znajdziemy wyjaśnienie „technicznego dryblowania”, systemu AcceleRATE, „power shots” czy innych ulepszeń oraz drobniejszych poprawek. Trochę tego jest, więc mamy nadzieję, że faktycznie FIFA od EA skończy się w godnym serii stylu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie